За нас

VR

 • <p><strong>200+</strong></p>

  200+

  Стручен кадар

 • <p><strong>2004 година</strong></p>

  2004 година

  Искуство

 • <p><strong>15.000 m²</strong></p>

  15.000 m²

  Покриена област

 • <p><strong>12.000.000+</strong></p>

  12.000.000+

  Компјутери месечно

 • BSCI
  BSCI
 • Извештај за тестирање на FDA CGZ3160919-03034-C
  Извештај за тестирање на FDA CGZ3160919-03034-C
 • Потврден сертификат за проценка на добавувач SGS Gold Plus 2020 година
  Потврден сертификат за проценка на добавувач SGS Gold Plus 2020 година
 • CTT170513331MK
  CTT170513331MK
 • Потврден сертификат за проценка на добавувач SGS 2020 Gold Plus
  Потврден сертификат за проценка на добавувач SGS 2020 Gold Plus
 ,

Сите веруваме во „Острината е животот на ножот“, затоа се фокусиравме на квалитетот на ножот. Особено имаме патентна автоматска машинска опрема дизајнирана од нашата сопствена Р&Тимот Д за да можеме значително да го скратиме времето на производство.


Ние работиме со многу сопственици на брендови од целиот свет. Добредојдени сте да ја посетите нашата фабрика и да ни испратите барање во секое време.

 • 微信截图_20220506092956
  微信截图_20220506092956
 • 4 (1)
  4 (1)
 • 4 (2)
  4 (2)
 • 4 (3)
  4 (3)
 • 4 (4)
  4 (4)
 • 4 (5)
  4 (5)
КООПЕРАТИВЕН КЛИЕНТ

 

 • 6 (1)
  6 (1)
 • 6 (2)
  6 (2)
 • 6 (3)
  6 (3)
 • 6 (4)
  6 (4)
 • 6 (5)
  6 (5)
 • 6 (6)
  6 (6)
 • 6 (7)
  6 (7)
 • 6 (8)
  6 (8)
 • 6 (9)
  6 (9)
ИСПРАТЕТЕ ПОРАКА

Посветен да им помогне на клиентите да ги решат нивните најпредизвикувачки проблеми и технолошки прашања.

Ве молиме пополнете го формуларот подолу и нашиот тим за продажба ќе стапи во контакт со вас наскоро.

Испратете го вашето барање

Изберете друг јазик
English English العربية العربية Deutsch Deutsch Español Español français français italiano italiano 日本語 日本語 한국어 한국어 Português Português русский русский 简体中文 简体中文 繁體中文 繁體中文 Afrikaans Afrikaans አማርኛ አማርኛ Azərbaycan Azərbaycan Беларуская Беларуская български български বাংলা বাংলা Bosanski Bosanski Català Català Sugbuanon Sugbuanon Corsu Corsu čeština čeština Cymraeg Cymraeg dansk dansk Ελληνικά Ελληνικά Esperanto Esperanto Eesti Eesti Euskara Euskara فارسی فارسی Suomi Suomi Frysk Frysk Gaeilgenah Gaeilgenah Gàidhlig Gàidhlig Galego Galego ગુજરાતી ગુજરાતી Hausa Hausa Ōlelo Hawaiʻi Ōlelo Hawaiʻi हिन्दी हिन्दी Hmong Hmong Hrvatski Hrvatski Kreyòl ayisyen Kreyòl ayisyen Magyar Magyar հայերեն հայերեն bahasa Indonesia bahasa Indonesia Igbo Igbo Íslenska Íslenska עִברִית עִברִית Basa Jawa Basa Jawa ქართველი ქართველი Қазақ Тілі Қазақ Тілі ខ្មែរ ខ្មែរ ಕನ್ನಡ ಕನ್ನಡ Kurdî (Kurmancî) Kurdî (Kurmancî) Кыргызча Кыргызча Latin Latin Lëtzebuergesch Lëtzebuergesch ລາວ ລາວ lietuvių lietuvių latviešu valoda‎ latviešu valoda‎ Malagasy Malagasy Maori Maori Македонски Македонски മലയാളം മലയാളം Монгол Монгол मराठी मराठी Bahasa Melayu Bahasa Melayu Maltese Maltese ဗမာ ဗမာ नेपाली नेपाली Nederlands Nederlands norsk norsk Chicheŵa Chicheŵa ਪੰਜਾਬੀ ਪੰਜਾਬੀ Polski Polski پښتو پښتو Română Română سنڌي سنڌي සිංහල සිංහල Slovenčina Slovenčina Slovenščina Slovenščina Faasamoa Faasamoa Shona Shona Af Soomaali Af Soomaali Shqip Shqip Српски Српски Sesotho Sesotho Sundanese Sundanese svenska svenska Kiswahili Kiswahili தமிழ் தமிழ் తెలుగు తెలుగు Точики Точики ภาษาไทย ภาษาไทย Pilipino Pilipino Türkçe Türkçe Українська Українська اردو اردو O'zbek O'zbek Tiếng Việt Tiếng Việt Xhosa Xhosa יידיש יידיש èdè Yorùbá èdè Yorùbá Zulu Zulu
Тековен јазик:Македонски