PËRPARËSITË e prodhuesve të thikave të kuzhinës me porosi Ruitai

Si prodhues profesionistë të thikave të kuzhinës me porosi, Ruitai Kitchen Knives është certifikuar nga ISO9001, BSCI, BV dhe produktet tona të grupit të thikave të kuzhinës me porosi kanë kaluar çertifikatat e testimit të ushqimit FDA dhe LFGB të SGS.

 • Orari efikas i dorëzimit
  Orari efikas i dorëzimit
 • Produkte të Sigurimit të Cilësisë
  Produkte të Sigurimit të Cilësisë
 • Pajisjet e automatizimit
  Pajisjet e automatizimit
 • Ekipi profesional i konsulentëve të tregtisë së biznesit
  Ekipi profesional i konsulentëve të tregtisë së biznesit
 • Dizajn dhe aftësi R&D
  Dizajn dhe aftësi R&D
 • Zgjidhje me kosto efektive
  Zgjidhje me kosto efektive

Thikë Kuzhine & Set me thika kuzhine

Prodhuesit e thikave të kuzhinës Ruitai janë të përkushtuar t'u ofrojnë klientëve cilësinë e lartë dhe çmimin më të mirë të thikave të kuzhinës me porosi dhe grupit të thikave të kuzhinës me porosi. Dhe ne pranojmë OEM& Shërbimi me porosi ODM.

Pavarësisht nëse jeni fillestar apo blerës i vjetër në këtë industri, Ruitai Kitchen Knives ju ofron shërbime të shkëlqyera me një ndalesë, që nga dizajni fillestar i produktit, konfirmimi i mostrave,

dizajni i paketimit për prodhimin dhe transportin. Ne kemi staf me përvojë për të ndjekur biznesin tuaj. Ju lutemi të jeni të sigurt të na besoni! Mirë se vini në NA KONTAKTONI!

 • Të dy Reputacion të mirë& Kompania e Forcave të Forta
  Krijimi i ri& Produkte unike
  Zhvillimi i modeleve të marketingut ndryshon


  Shërbim me një ndalesë për thika KUZHINE RUITAI

  Bashkëpunimi është i garantuar për t'ju ndihmuar të konvertoni mirë shitjet e produkteve të markës

  1. Reputacion i mirë i korporatës& Forca e fortë e fabrikës:
  RUITAI FACTORY është njohur nga industria dhe e autorizuar për të bashkëpunuar me markat e famshme si WMF, LIFETIME.
  2. Krijo të re& Produkte unike
  Shmangni produktet gjithnjë e më serioze të homogjenizimit dhe riinterpretoni thikat e kuzhinës.
  3. Zhvilloni një model të ri marketingu
  OEM/ODM; Shitje me pakicë& me shumicë; Shpërndarja e Agjencisë; Shpërndarja e kanaleve; Shitjet në Supermarket. 

  LEXO MË SHUMË
  • 01

   01-GARANTON KONTROLLIN E CILËSISË: 

   Ndiqni rreptësisht standardin e sistemit të cilësisë ISO9001-2015 për prodhim, dhe vendi i prodhimit menaxhohet sipas standardit 6S.

  • 02

   02-DIZAJNI KRYESOR& AFTËSI ZHVILLIMORE: 

   Përqendrohuni në përvojën e përdoruesit dhe nevojat specifike të personalizimit, duke i kushtuar vëmendje zhvillimit të produkteve të reja& projektimi i pajisjeve të avancuara të automatizimit në industri.

  • 03

   03-Avantazhi i kostos/çmimit: 

   Një zinxhir i fortë furnizimi i kombinuar me teknologji dhe pajisje me efikasitet të lartë për të stabilizuar cilësinë e produktit dhe për të ulur kostot e prodhimit.

  • 04

   04-Një FORTË& EKIPI I SHËRBIMIT PROFESIONAL: 

   Ofrimi i shërbimeve konsulente 24/7; Ndjek bashkëpunimin mes dy palëve gjatë gjithë procesit; Plotësoni plotësisht të gjitha nevojat tuaja.

Bottom
Top

APLIKIMET e thikës së kuzhinës Ruitai

Ky bllok do t'ju tregojë thikën e kuzhinës me porosi Ruitai dhe grupin e thikave të kuzhinës me porosi që përdoren në çdo vend të jetës tuaj të përditshme.

Dhe prodhuesit e thikave të kuzhinës RUITAI do t'ju ofrojnë një mënyrë jetese elegante.

 • Kuzhina Familjare
  Kuzhina Familjare
  Pasi të keni kuptuar rëndësinë e thikave për gatimin, besoj se do të gjeni një thika të përshtatshme kuzhine që do të përputhet me jetën tuaj të bukur!
 • Restorant perëndimor
  Restorant perëndimor
  Nëse dëshironi të hani darkë me të dashurën, familjen ose klientët tuaj, atëherë restoranti perëndimor është padyshim zgjidhja më e mirë.
 • Restorant Sushi
  Restorant Sushi
  Pavarësisht nëse është një restorant tradicional apo modern sushi, kuzhinierët mund t'ju sjellin kuzhinën më autentike japoneze me një thikë profesionale të mprehtë sushi.
 • Dyqan për bukë dhe ëmbëlsira
  Dyqan për bukë dhe ëmbëlsira
  Për skenarë të ndryshëm, ne kemi një mjet unik për këtë, si tortë e dasmës, biskota për festa, furrë buke dhe dyqan tortash, patjetër që duhet të përdorim një thikë ekskluzive për të.
 • <section module-edit="block.block_name"><section module-edit="block.block_name"><strong>200+</strong></section></section>
  200+

  Stafi Profesional

 • <section module-edit="block.block_name"><strong>2004</strong></section>
  2004

  Përvoja

 • <section module-edit="block.block_name"><strong>15000 m²</strong></section>
  15000 m²

  Zona e Mbulimit

 • <section module-edit="block.block_name">1200000+</section>
  1200000+

  PCS në muaj

Gama e Produkteve Premium
Ato janë prodhuar të gjitha sipas standardeve më strikte ndërkombëtare. Produktet tona kanë marrë favore si nga tregjet vendase ashtu edhe nga ato të huaja.
Ata tani po eksportojnë gjerësisht në 200 vende.
Thika kuzhine Ruitai PARAQITJA E RASTIT

Ato janë prodhuar të gjitha sipas standardeve më strikte ndërkombëtare. Produktet tona kanë marrë favore si nga tregjet vendase ashtu edhe nga ato të huaja.
Ata tani po eksportojnë gjerësisht në 200 vende.
 • ASDA
  ASDA
  Thikat e kuzhinës me porosi të RUITAI janë shitur në
 • Tregu i tërë ushqimor
  Tregu i tërë ushqimor
  Seti i personalizuar i thikave të kuzhinës RUITAI është shitur në
 • Waitrose
  Waitrose
  Thika e kuzhinës me porosi të RUITAI-t janë shitur
 • Kaufland
  Kaufland
  Thikat e kuzhinës me porosi të RUITAI janë shitur në
 • LIDI
  LIDI
  Seti i personalizuar i thikave të kuzhinës RUITAI është shitur në
 • TESCO
  TESCO
  Seti i personalizuar i thikave të kuzhinës RUITAI është shitur në
 • 3 (1)
  3 (1)
 • 3 (2)
  3 (2)
 • 3 (3)
  3 (3)
 • 3 (4)
  3 (4)
 • 3 (5)
  3 (5)
 • 3 (6)
  3 (6)
 • 3 (7)
  3 (7)
 • 3 (8)
  3 (8)
 • 3 (9)
  3 (9)
 • 3 (10)
  3 (10)
 • 3 (11)
  3 (11)
 • 3 (12)
  3 (12)
 • 3 (13)
  3 (13)
 • 3 (14)
  3 (14)

Prodhuesi i thikave të kuzhinës Ruitai LAJME

Klientë të rinj dhe të vjetër nga e gjithë bota janë të mirëpritur të kontaktojnë Ruitai, prodhuesit profesionistë të thikave të kuzhinës me porosi, për marrëdhëniet e ardhshme të biznesit dhe suksesin e ndërsjellë.

DERGO NJE MESAZH

Ruitai është i përkushtuar për të ndihmuar klientët që të zgjidhin problemet e tyre më sfiduese dhe çështjet teknologjike.

Ju lutemi plotësoni formularin e mëposhtëm dhe ekipi ynë i shitjeve do t'ju kontaktojë së shpejti.

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English English العربية العربية Deutsch Deutsch Español Español français français italiano italiano 日本語 日本語 한국어 한국어 Português Português русский русский 简体中文 简体中文 繁體中文 繁體中文 Afrikaans Afrikaans አማርኛ አማርኛ Azərbaycan Azərbaycan Беларуская Беларуская български български বাংলা বাংলা Bosanski Bosanski Català Català Sugbuanon Sugbuanon Corsu Corsu čeština čeština Cymraeg Cymraeg dansk dansk Ελληνικά Ελληνικά Esperanto Esperanto Eesti Eesti Euskara Euskara فارسی فارسی Suomi Suomi Frysk Frysk Gaeilgenah Gaeilgenah Gàidhlig Gàidhlig Galego Galego ગુજરાતી ગુજરાતી Hausa Hausa Ōlelo Hawaiʻi Ōlelo Hawaiʻi हिन्दी हिन्दी Hmong Hmong Hrvatski Hrvatski Kreyòl ayisyen Kreyòl ayisyen Magyar Magyar հայերեն հայերեն bahasa Indonesia bahasa Indonesia Igbo Igbo Íslenska Íslenska עִברִית עִברִית Basa Jawa Basa Jawa ქართველი ქართველი Қазақ Тілі Қазақ Тілі ខ្មែរ ខ្មែរ ಕನ್ನಡ ಕನ್ನಡ Kurdî (Kurmancî) Kurdî (Kurmancî) Кыргызча Кыргызча Latin Latin Lëtzebuergesch Lëtzebuergesch ລາວ ລາວ lietuvių lietuvių latviešu valoda‎ latviešu valoda‎ Malagasy Malagasy Maori Maori Македонски Македонски മലയാളം മലയാളം Монгол Монгол मराठी मराठी Bahasa Melayu Bahasa Melayu Maltese Maltese ဗမာ ဗမာ नेपाली नेपाली Nederlands Nederlands norsk norsk Chicheŵa Chicheŵa ਪੰਜਾਬੀ ਪੰਜਾਬੀ Polski Polski پښتو پښتو Română Română سنڌي سنڌي සිංහල සිංහල Slovenčina Slovenčina Slovenščina Slovenščina Faasamoa Faasamoa Shona Shona Af Soomaali Af Soomaali Shqip Shqip Српски Српски Sesotho Sesotho Sundanese Sundanese svenska svenska Kiswahili Kiswahili தமிழ் தமிழ் తెలుగు తెలుగు Точики Точики ภาษาไทย ภาษาไทย Pilipino Pilipino Türkçe Türkçe Українська Українська اردو اردو O'zbek O'zbek Tiếng Việt Tiếng Việt Xhosa Xhosa יידיש יידיש èdè Yorùbá èdè Yorùbá Zulu Zulu
Gjuha aktuale:Shqip