Rruga e Zhvillimit

VR
 • Rruga e Zhvillimit
  Përmirësimi i objekteve tona sipas avancimeve më të fundit teknologjike ka qenë prioriteti në filozofinë tonë të prodhimit. Këto vite, ne jemi krenarë që ndjekim praktikat më të mira të prodhimit dhe kontrollet e rrepta të kontrollit të cilësisë.
  LEXO MË SHUMË
  • 2002

   Ngritja e një punishteje të vogël përpunimi prej 600 metrash katrorë, duke u thelluar në proceset dhe teknologjitë e ndryshme të mjetit, përqendrohuni në përpunimin e produkteve gjysëm të gatshme.

  • 2004

   Themeluar Yangjiang Yangdong Ruitai Hardware Products Co., Ltd.

  • 2006

   Kompania krijoi një ekip të zhvillimit të produktit për të rritur diversitetin e produkteve.

  • 2008

   1. Zhvilloi me sukses thika të ndryshme kuzhine dhe mori certifikata të shumta për patentën e produkteve.

   2. Fabrika është zgjeruar në 3000 metra katrorë, me një mënyrë menaxhimi më të standardizuar dhe një mjedis të mirë prodhimi.

  • 2009

   1. Zgjeroni zonën e fabrikës në 5000 metra katrorë;

   2. Merrni certifikata të shumta për patentën e produktit;

   3. Krijimi i një departamenti të tregtisë së jashtme.

  • 2012

   Merrni pjesë në ekspozita dhe vizitoni klientët dhe eksploroni në mënyrë aktive tregjet jashtë shtetit.

  • 2013

   1. Të ndërtojmë një fabrikë 10 000 metra katrorë tënën, të ngremë dhomat e stafit, mensat e personelit, ambientet e argëtimit etj.

   2. Marrë certifikatën e inspektimit BSIC/BV.

  • 2014

   1. Themeloi Yangjiang Yangdong Ruitai Industry and Trade Co., Ltd. për të zgjeruar tregun e huaj dhe për të marrë më shumë përmirësim.

   2. Walmart viziton fabrikën tonë për të komunikuar bashkëpunimin.

  • 2018

   E regjistruar Yangjiang Jinlei Technology Development Co., Ltd., zhvilloi një seri linjash automatike prodhimi saldimi dhe investoi në prodhimin dhe shitjet e fabrikës, makineritë, pajisjet, kallëpet, shërbimin pas shitjes, fitoi shumicën e kolegëve dhe njohjen vendase dhe të huaj, dhe duke fituar një reputacion të mirë.

  • 2019

   Sipas modelit kombëtar të standardeve BSIC dhe ISO, fabrika është zgjeruar në 15,000 metra katrorë, duke marrë pjesë në ekspozita jashtë vendit dhe duke vizituar klientët për të eksploruar në mënyrë aktive tregjet e huaja për të arritur rezultate të mira.

  • 2020

   Mori certifikimin e sistemit të menaxhimit të cilësisë ISO9001 dhe lidhjet e ndryshme të punës së Ruitai përmirësohen më tej në përputhje të plotë me sistemin për të siguruar cilësinë e produktit dhe për të përmirësuar ndërgjegjësimin e menaxhimit të kompanisë.

 • 1 (1)
  1 (1)
 • 1 (2)
  1 (2)
 • 1 (3)
  1 (3)
 • 1 (4)
  1 (4)
 • 1 (5)
  1 (5)
 • 1 (6)
  1 (6)
 • 1 (7)
  1 (7)
 • 1 (8)
  1 (8)
 • 1 (9)
  1 (9)
 • 1 (10)
  1 (10)
 • 1 (11)
  1 (11)
 • 1 (12)
  1 (12)
 • 1 (13)
  1 (13)
 • 1 (14)
  1 (14)
 • 1 (15)
  1 (15)
 • 1 (16)
  1 (16)
DERGO NJE MESAZH

Përkushtuar për të ndihmuar klientët që të zgjidhin problemet e tyre më sfiduese dhe çështjet teknologjike.

Ju lutemi plotësoni formularin e mëposhtëm dhe ekipi ynë i shitjeve do t'ju kontaktojë së shpejti.

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English English العربية العربية Deutsch Deutsch Español Español français français italiano italiano 日本語 日本語 한국어 한국어 Português Português русский русский 简体中文 简体中文 繁體中文 繁體中文 Afrikaans Afrikaans አማርኛ አማርኛ Azərbaycan Azərbaycan Беларуская Беларуская български български বাংলা বাংলা Bosanski Bosanski Català Català Sugbuanon Sugbuanon Corsu Corsu čeština čeština Cymraeg Cymraeg dansk dansk Ελληνικά Ελληνικά Esperanto Esperanto Eesti Eesti Euskara Euskara فارسی فارسی Suomi Suomi Frysk Frysk Gaeilgenah Gaeilgenah Gàidhlig Gàidhlig Galego Galego ગુજરાતી ગુજરાતી Hausa Hausa Ōlelo Hawaiʻi Ōlelo Hawaiʻi हिन्दी हिन्दी Hmong Hmong Hrvatski Hrvatski Kreyòl ayisyen Kreyòl ayisyen Magyar Magyar հայերեն հայերեն bahasa Indonesia bahasa Indonesia Igbo Igbo Íslenska Íslenska עִברִית עִברִית Basa Jawa Basa Jawa ქართველი ქართველი Қазақ Тілі Қазақ Тілі ខ្មែរ ខ្មែរ ಕನ್ನಡ ಕನ್ನಡ Kurdî (Kurmancî) Kurdî (Kurmancî) Кыргызча Кыргызча Latin Latin Lëtzebuergesch Lëtzebuergesch ລາວ ລາວ lietuvių lietuvių latviešu valoda‎ latviešu valoda‎ Malagasy Malagasy Maori Maori Македонски Македонски മലയാളം മലയാളം Монгол Монгол मराठी मराठी Bahasa Melayu Bahasa Melayu Maltese Maltese ဗမာ ဗမာ नेपाली नेपाली Nederlands Nederlands norsk norsk Chicheŵa Chicheŵa ਪੰਜਾਬੀ ਪੰਜਾਬੀ Polski Polski پښتو پښتو Română Română سنڌي سنڌي සිංහල සිංහල Slovenčina Slovenčina Slovenščina Slovenščina Faasamoa Faasamoa Shona Shona Af Soomaali Af Soomaali Shqip Shqip Српски Српски Sesotho Sesotho Sundanese Sundanese svenska svenska Kiswahili Kiswahili தமிழ் தமிழ் తెలుగు తెలుగు Точики Точики ภาษาไทย ภาษาไทย Pilipino Pilipino Türkçe Türkçe Українська Українська اردو اردو O'zbek O'zbek Tiếng Việt Tiếng Việt Xhosa Xhosa יידיש יידיש èdè Yorùbá èdè Yorùbá Zulu Zulu
Gjuha aktuale:Shqip